DostawaZ najwyższą troską podchodzimy do zadowolenia naszych Klientów, dlatego dbamy o Twoją satysfakcję po dokonaniu zakupu oferując Ci dostawę jakiej potrzebujesz i na jaką zasługujesz.

Nasza dostawa nie kończy się na transporcie. Dzięki współpracy z firmą DTS stajemy na wysokości zadania, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Specjaliści z firmy DTS zadbają nie tylko o bezpieczeństwo transportowanego towaru, ale także o kompleksową obsługę. Dwuosobowy zespół pracowników wniesie zamówiony przez Ciebie produkt niezależnie od piętra oraz rozpakuje do okazania w wyznaczonym miejscu.

Dwuosobowy zespół

Do każdego zlecenia przydzielamy dwuosobowy zespół realizacyjny składający się z wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Dzięki temu dajemy gwarancję prawidłowości wykonania usługi niezależnie od jej natury i gabarytu transportowanego towaru.

Wniesienie

Niezależnie od piętra docelowej lokalizacji dwuosobowy zespół pracowników wniesie zamówiony towar z należytą dbałością zarówno o bezpieczeństwo transportowanego mienia jak również otoczenia Twojego domu.

Rozpakowanie

Dostarczony towar rozpakowywany jest w Twojej obecności w celu stwierdzenia jego zgodności z zamówieniem, jak również w celu zlokalizowania ewentualnych wad fabrycznych będących podstawą do spisania przez pracowników DTS protokołu reklamacyjnego.


 

Ustawienie w wyznaczonym miejscu

Niezależnie od gabarytu transportowanego mienia pracownicy DTS ustawią dostarczony towar zgodnie z Twoimi preferencjami w wyznaczonym miejscu dbając o bezpieczeństwo ścian i podłóg w Twoim domu. (nie dotyczy mebli do montażu)

Wyrzucenie zbędnych opakowań

Po zrealizowaniu dostawy towaru pracownicy firmy transportowej DTS usuną wszelkie zbędne opakowania i odpady powstałe w procesie rozpakowania i montażu, a następnie wyrzucą je do wskazanego przez klienta pojemnika komunalnego.

Cash on delivery

Usługa Cash on Delivery to wygodny system płatności przy odbiorze, który pozwoli Ci na uiszczenie płatności w momencie dostawy towaru.

Panel Klienta

Rozpudowany Panel Klienta pozwoli Ci dowiedzieć się kto bedzie realizował Twoje zlecenie, jak wyglądać będzie samochód transportowy, którego będziesz oczekiwać, o której godzinie pojawi się zespół realizacyjny, a nawet gdzie aktualnie znajduje się zamówony przez Ciebie produkt.

Nasze zalety
Design
Niecodzienny design
Design
3 salony w Polsce
Design
Możliwość montażu w domu
Design
Transport na terenie całego kraju
Created by Blue Paprica