Nasza Marka

O Vinotti

Dbanie o najwyższą jakość, długoletnie doświadczenie, wzrastająca liczba zadowolonych klientów oraz satysfakcja z rozkwitu naszej firmy – tak najkrócej można przedstawić drogę rozwoju Vinotti, którą konsekwentnie budujemy od 1989 roku.


Zdobyte zaufanie klientów indywidualnych oraz przedstawicieli wielu przedsiębiorstw jest dla nas ogromną motywacją do działania i kreowania nowych rozwiązań w meblarstwie dla zaspokajania potrzeb i marzeń konsumentów. Nowoczesny design łączymy z klasyką, a wybór wysokiej jakości materiałów i technologii produkcji mebli zapewnia długoletni komfort ich użytkowania. Wysokie oceny klientów potwierdzają nagrody i wyróżnienia przyznane przez prestiżowe gremia eksperckie. Nasze produkty oraz profesjonalna obsługa klienta zostały wielokrotnie zauważone i uhonorowane licznymi tytułami oraz certyfikatami.

Jakość naszej firmy

Marka Vinotti powstała z myślą o koneserach komfortowego wypoczynku. Nasze meble idealnie pasują również w miejscach wykonywania pracy zawodowej, gdzie stawia się na elegancję i oryginalność pomieszczeń. Stylowe i niepowtarzalne kolekcje powstały, dzięki zapałowi i doświadczeniu ludzi, którzy doskonale potrafią pogodzić podążanie za trendami z zachowaniem indywidualności.

Nasza zasada działania sprowadza się do prostego, aczkolwiek wymagającego dążenia – aby praca była także pasją. Tak obrany kierunek działania niewątpliwie przyczynił się do wielu sukcesów, które mamy na swoim koncie. Naszym celem było, aby meble i przedmioty, które nas otaczają nie spełniały tylko funkcji praktycznej, ale wzbudzały także podziw i zachwyt. Dokładamy wszelkich starań, aby Państwo byli zadowoleni nie tylko z funkcjonalności naszych wyrobów, ale także z ich kształtu, funkcjonalności, materiału i faktury.

Vinotti proponuje wyjątkowe meble, ale także w ofercie znajdują się elementy dekoracyjne. Artykuły wystroju wnętrz są unikatowe, większość z nich jest wykonywana wyłącznie ręcznie przez wykwalifikowanych artystów i rzemieślników z różnych zakątków świata, dzięki czemu mają Państwo gwarancję, że są jedyne w swoim rodzaju, a ich egzotyczny charakter z jeszcze większym powodzeniem nada niepowtarzalnego klimatu każdemu pomieszczeniu.

W naszych sklepach odnajdą Państwo wiele inspiracji, jak perfekcyjnie i z klasą zaaranżować swój dom, czy biuro. Wykwalifikowany personel jest gotowy do udzielenie fachowych porad. Zaskakujący design, zaawansowane technologie i innowacyjne surowce to najważniejsze wyznaczniki naszej pracy, które budują sukces firmy. 

Nasze zalety
Design
Niecodzienny design
Design
3 salony w Polsce
Design
Możliwość montażu w domu
Design
Transport na terenie całego kraju
Created by Blue Paprica