Ogród

zwiń filtry
rozwiń filtry
Ustaw kierunek malejący
na stronę
 1. Krzesło kol. Koniak | Ratan
  Cena promocyjna
  Krzesło Vinotti Exchange
  498,00 zł 149,00 zł
 2. Krzesło kol. Koniak | Ratan
  Cena promocyjna
  Krzesło Ratan
  364,00 zł 109,00 zł
 3. Kwietnik kol.koniak/ratan
  Kwietnik Ratan
  131,00 zł 65,50 zł
 4. Kwietnik kol. Koniak | Ratan
  Kwietnik Ratan
  138,00 zł 69,00 zł
 5. Gazetnik kol. Koniak | Ratan
  Gazetnik Ratan
  131,00 zł 65,50 zł
 6. Stolik kol. Koniak | Ratan
  Stolik Ratan
  488,00 zł 244,00 zł
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Warto zadbać o to, by przydomowy ogród był nie tylko zieloną przestrzenią cieszącą oko, ale też miejscem do odpoczynku oraz spotkań w gronie rodziny i przyjaciół. Atrakcyjne i komfortowe meble ogrodowe to sposób na jego aranżację według własnych potrzeb. Oferujemy szeroki wybór różnorodnych elementów wyposażenia ogrodu – od mebli idealnie nadających się do wypoczynku jak leżaki, fotele i bujaki po stoły, przy których można zasiąść, celebrując najrozmaitsze okazje lub codzienne posiłki. Wszystkie łączy najwyższa jakość wykonania, doskonała funkcjonalność i niebanalny styl.

Proponujemy rozmaite meble ogrodowe – drewniane, które doskonale współgrają z naturalnym otoczeniem, a także wykonane z innych nowoczesnych i funkcjonalnych materiałów. Wśród nich znajduje się technorattan – materiał idealny na meble ogrodowe dzięki swojej wytrzymałości, wszechstronności i odporności na wszelkie warunki atmosferyczne.

Szeroki wybór różnorodnych mebli ogrodowych w naszej ofercie sprawia, że każdy znajdzie tu rozwiązania, które umożliwią mu przyjemnie spędzanie ciepłych dni i wieczorów na świeżym powietrzu. Jednocześnie doskonała jakość, jaką wykazuje każdy mebel ogrodowy z naszej oferty powoduje, że warto w nie zainwestować. Zapraszamy!

Nasze zalety
Design
Niecodzienny design
Design
5 salonów w Polsce
Design
Możliwość montażu w domu
Design
Transport na terenie całego kraju
Created by Blue Paprica