Transport


Transport Wielkogabarytowy

Bezpieczny transport produktów i zadowolenie naszych Klientów to rzecz najwyższej wagi, dlatego też obsługę transportową powierzamy specjalistom z firmy DTS, która od 2000 roku wyznacza najwyższy standard dostaw produktów wielkogabarytowych.

W DTS dostawa towaru nie kończy się na transporcie. Dwuosobowy zespół pracowników prócz dostawy zamówionego towaru pod wskazany adres i wniesienia niezależnie od piętra rozpakuje dostarczony produkt w celu okazania, a następnie uprzątnie zbędne opakowania. Wszystko po to byś mógł cieszyć się zamówionym produktem bezpośrednio po dostawie.

Dzięki profesjonalnemu zabezpieczeniu transportowanego produktu i fachowej obsłudze specjalistów z DTS mamy pewność, że nasi Klienci obsługiwani są tak jak na to zasługują – z największą troską o bezpieczeństwo i zadowolenie, które jest dla nas największą nagrodą.

Bezpieczny transport

Profesjonalne meblowozy firmy DTS to gwarancja transportu najwyższej jakości. Wyposażone w pasy mocujące, podłogi antypoślizgowe i szereg akcesoriów zabezpieczających transport daje nam pewność, że transportowany towar dotrze do Ciebie w sposób sprawny i bezpieczny.

Panel Klienta

Rozbudowany Panel Klienta DTS umożliwia śledzenie zleceń na każdym etapie. Dzięki niemu otrzymujesz dostęp do opcji dodatkowych takich jak płatność online, zmiany daty i adresu realizacji, zbioru informacji o zespole realizacyjnym, i wiele innych.

System powiadomień mail i sms

Za pośrednictwem systemu notyfikacji mailowych i smosowych informujemy o aktualnym statusie zamówienia, a także dajemy komplet odpowiedzi na najcześciej zadawane pytania. Dzięki temu jesteś stale na bieżąco z informacjami dotyczącymi realizacji Twojego zlecenia.

Bądź na bieżąco!

Chcemy byś czuł sie bezpiecznie, dlatego dzięki nam zawsze wiesz co dzieje się z zamówionym przez Ciebie produktem, nawet gdy jest on w drodze! Dzięki interaktywnej mapie w Panelu Klienta DTS sprawdzisz na interaktywnej mapie aktualną pozycję transportowanego towaru.

Transport Kurierski

Szybkość dostarczenia paczek wraz z bezpiecznym transportem produktów do państwa, to dla nas priorytet, dlatego też wysyłkę paczki powierzyliśmy firmie kurierskiej DPD.


Firma kurierska DPD przygotowała dla naszych klientów następujące rozwiązania:

Śledzenie przesyłki:

DPD przygotował aplikację dzięki, której w łatwy sposób sprawdzisz status przesyłki 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Informacje o przesyłce dostępne są w czasie rzeczywistym, na stronie https://www.dpd.com.pl/Zlokalizuj-paczke

Korzyści:

  • wygodna i prosta obsługa

  • przejrzystość informacji

  • kontrola przesyłki w czasie rzeczywistym


Termin dostawy towaru i wykonania usługi obejmuje czas realizacji zamówienia tzn.  przygotowanie towaru, zaksięgowanie płatności, wystawienie dokumentu zakupu, spakowanie produktu oraz czas potrzebny na dostarczenie paczki realizowany przez firmę kurierską. 

Wspomniany termin wynosi w sumie do 7 dni roboczych, które są liczone od następnego dnia po złożeniu zamówienia, dotyczy to zamówień płatnych: przy odbiorze, przy pomocy przelewu online lub karty płatniczej, jeśli realizacja płatności została wykonana zgodnie z regulaminem serwisu PayU. Okres 7 dni roboczych dla zamówień płatnych przelewem zwykłym lub eRatami/CA Ratami jest liczony od dnia zapłaty, tzn. w dniu otrzymania płatności przez Vinotti Sp. z o.o sp. k., z Banku Klienta, Kredytodawcy. 

Nasze zalety
Design
Niecodzienny design
Design
3 salony w Polsce
Design
Możliwość montażu w domu
Design
Transport na terenie całego kraju
Created by Blue Paprica